Çalışanlarımızın mutlu ve verimli şekilde çalışabilmeleri bizim için çok kıymetlidir. Bu nedenle çalışma hayatlarını etkileyen tüm koşulları sürekli iyileştiriyor; mutlu anlar yaratmak için çeşitli aktiviteler gerçekleştiriyoruz.

Akdeniz konseptli bahçemiz, mola alanlarımız ve özel tasarım restoranlarımız çalışanlarımızın favori alanlarıdır. DeFacto çalışanları Genel Müdürlük binamız ve mağazalarımızda ‘Mutluluk Odaları’nda bulunan rahat koltuklarda, TV keyfi yapabiliyor, zengin kütüphanemizdeki kitaplardan dilediğini okuyabiliyor, ayak masaj aletiyle rahatlayabiliyorlar. Ayrıca iPad ve kulaklık...

DeFacto çalışanları Genel Müdürlükte öğle arası terasta golf oynama keyfi de yaşıyor, langırt, bilardo, masa tenisi, PlayStation turnuvaları da düzenliyorlar.
Tüm Genel Müdürlük çalışanları için sabah 07:00-09:00 saatleri arasında giriş, akşam 16:30-18:30 saatleri arasında çıkış esnekliği sağlanıyor.
Mutlu Cumalarımızda tüm Genel Müdürlük çalışanlarına cuma sabahları açık büfe kahvaltı sunuyoruz. Ayrıca hafta içi tüm günlerde ücretsiz olarak sandviç, her iş gününde saat 16:00’da tatlı ve meyve seçeneklerinden oluşan ara öğünlerle günü renklendiriyoruz. Anlık Mutluluk etkinliklerimizle yıllık mutluluk takvimi doğrultusunda sürprizler düzenliyoruz.

Sosyal İmkanlarımız

Çalışanlarımız arasında sinerji ve mutlu zamanlar yaratmak amacıyla kültür, sanat ve spor alanlarında etkinlikler düzenleriz. Ayrıca farklı aktiviteler ile ekip halinde sosyalleşmesine imkan sağlayan şirket içi kulüplerimiz de yer almaktadır. DeFacto Müzik Kulübü, DeFacto Dans Kulübü, DeFacto Spor Kulüpleri (Tenis, Basketbol, Voleybol, Kürek, Futbol,Satranç’) bunlardan bazıları.

Kulüplerimizde profesyonel eğitmenler ve danışmanlar tarafından ücretsiz eğitimler verilmektedir. Çalışanlarımızın ilgi alanlarındaki çeşitli konularda gelişimlerini sağlarken kurum içi iletişim ve sosyalleşme imkanı da sunulmaktadır. Kulüplerimiz, bugüne kadar birçok toplu organizasyonda (DragonFest, Corporate Games, Business Cup) yarışmış; çeşitli etkinlikler gerçekleştirmiştir.

Açık Katılımlı Seminerler

Genel katılıma açık seminerler. Alanında uzman kişilerle sağlık, aile, hobi, psikoloji, iletişim, liderlik vb. farklı konular.

Spor Salonumuzda;

  • Kadrolu bir spor hocası,
  • Konforlu ve donanımlı spor salonu,
  • Giyinme odaları ve duş kabinleri,
  • Spor öncesi ve sonrasında gerekli olabilecek malzeme dolabı,
  • Kişilere özel egzersiz programları,
  • Hafta içi belirli günlerde crunch ve pilates dersleri.
  • Spor eğitmenimiz tarafından hazırlanan beden sağlığı içerikli videolar
  • Masaj salonumuzda ergonomi eğitimleri ve tüm Genel Müdürlük çalışanları için ücretsiz masaj hizmeti.

Kuaför Salonu;

  • Tüm Genel Müdürlük kadın çalışanları için ücretsiz kuaför ve manikür hizmeti.