ŞİRKET SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÜRÜNLER

DeFacto olarak, 2005 yılında ilk mağazamızı açtığımız günlerden bugüne Türkiye'de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasındaki yerimizi alıyoruz. 2017 yılı sonu itibariyle yurt içinde 324, yurt dışında ise 123 mağazaya ulaşarak, Türkiye'de alanındaki ilk 3 şirketten biri olarak yolumuza devam ediyoruz.

Tecrübeli tasarım ekibi ve iş birliktelikleri ile, birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımları da ekliyoruz. Yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi katma değerler sağlayan tasarım ofisimizle giriş yaptığımız ülkelere uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmemiz, yurt dışı pazarlara açılmamızıteşvik etti. Kurulduğumuz günden var olan global moda marka olması vizyonu, ilk yurt dışı mağazamızı 2012 yılının Şubat ayında Kazakistan’da açtık.

DeFacto olarak Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Afganistan, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, Pakistan, Malezya, Moldova, Umman, Ukrayna, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 27 ülkede mağazalarımız bulunuyor. Mağazalarımızın her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlıyoruz. Tasarım ürünlerine ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımlarımız ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerimize inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunuyoruz.

 1. İlk mağazamız İstanbul’da açıldı.

 2. İlk TV reklamlarımız yayına girdi.

 3. Türkiye Hazır Giyim sektörünün
  en büyük 2.markası olduk.

 4. İlk Franchise mağazamızı Azerbaycan’da açtık

 5. Uluslararası e-ticaret sitemiz yayına girdi

 6. Son Teknoloji Akıllı Depomuz hayata geçti

 7. İlk çocuk koleksiyonu lansmanı

 8. 100. Yurtdışı mağazamızı Fas’ta açtık.
  C&A Türkiye operasyonu DeFacto’ya katıldı.

 9. Omnichannel projesi hayata geçti.

 10. Gençlik koleksiyonu L#L tanıtıldı.

 11. İlk Bebek Koleksiyonu hayata geçti

 12. E-ticaret için otomatize edilmiş
  depo çözümü hayata geçti