Küresel operasyonlarımıza 100 ülkede devam ediyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana yurt dışında büyüme stratejimizi öncelikli olarak MENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) ve CIS (Bağımsız Devletler Topluluğu) bölgeleri üzerinde kurguladık. Şimdi ise 100 ülkede operasyonlarımızı yürütüyor ve tüm dünyada 100 milyonlarca müşterimize hizmet veriyoruz.

Perakendeciliğin dinamiklerini değiştiren e-ticareti de stratejik önceliklerimiz arasına aldık ve bu doğrultuda defacto.com.tr e-ticaret sitemizi geliştirerek bu kanala da ağırlık verdik. Türkiye dışında hizmet verdiğimiz ülkelerde de e-ticaret sitesi üzerinden satışlarımızı sürdürmeye, tüm iletişim ve satış kanallarının entegre bir şekilde yürütüldüğü omnichannel uygulamalarını genişletmeye ve global sitelerle de satış ağımızı büyütmeye devam ediyoruz.

Orta vadede offline, online ve online pazar yerlerindeki yatırımlarımızı sürdürerek 180 ülkede yer almayı ve ülkemizi yurt dışında temsil eden öncü global markalardan biri olmayı hedefliyoruz.

“Ulaşılabilir moda markası” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başararak, koleksiyonlarımızı, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenler için uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.