ŞİRKET SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÜRÜNLER

Temel stratejilerimizden birisi, tedarik zincirinin mükemmeliyetidir. Hacimlerine bakılmaksızın, tüm müşteri siparişlerini, yalnızca doğru üretim zinciri bulunduktan sonra üretime alıyoruz. Doğru üretim için en büyük yardımcılarımız, deneyimimiz ve teknolojimizdir.

Kapasite planlama, zamanında sevkiyat için kritik iş adımımızdır. Tedarikçilerimizin kapasitelerini ve doluluk oranlarını ERP üzerinden çevrimiçi olarak izliyoruz.

Tüm tedarikçilerimiz, portalde kendilerine ayrılmış olan alanda, üretim aşamaları ve kapasitelerini güncel tutmakla sorumlu. Üreticilerimizin üretim yeteneklerini ve sisteme uygunluğunu belirli dönemlerde ölçüyor ve değerlendiriyoruz.

Üretimimiz dünyanın çeşitli yerlerinde konumlu olan alt yüklenicilerimiz üzerinden gerçekleştiriliyor. Toplam üretimimiz şirket dışında gerçekleştiğinden, izleme hayati önem taşıyor. ERP üzerinden bunları gerçekleştiren tüm üretim tesislerini izleyebiliyoruz.

Kalite güvencesi

Yalnızca kaliteyi kontrol etmiyor, aynı zamanda üretimin her aşamasında kaliteyi sağlıyoruz. Süreçlerimizi, hedeflerimizi sağlamak gerçekleştirmek için yeterli olduklarından emin olacak şekilde planlıyoruz.

Kendi kalite ekibimizin üyeleri bir ürün veya hizmetin tatmin edici bir sonuç elde etmek için en doğru olan şekilde imal edildiği, uygulandığı, yaratıldığı veya üretildiğinden emin olurlar. İşimizi başarılı kılmak üzere, ERP üzerinden izleme-iş akışı ve sahada kalite muayenelerini gerçekleştiriyoruz.

Kalitenin muayene ile değil, sürecin iyileştirilmesi ile doğduğuna inanıyoruz.