Çalışanlarımızın memnuniyet, en çok önem verdiğimiz konudur. Bu nedenle çalışanlarımızın gelişimi ve memnuniyeti için sürekli yatırımlar yapıyor, Türkiye'de ilk olan birçok uygulamayı hayata geçiriyoruz.İnsana yatırım, her zaman önceliğimizdir.

Bu sebeple, Türkiye’de bir ilk olarak 2011 yılında şirketimizde “Mutluluk Müdürlüğü” kurduk ve “Mutluluk Bize Yakışır Programı”nı hayata geçirdik. Ayrıca kadın çalışanlarımıza özel uygulamalarımızla kadın istihdamını destekliyor, annelere yönelik özel uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Mutluluk Bize Yakışır Programı ile amacımız; aşağıdaki konularda yaratıcı, çalışanlara WOW dedirtecek, şirket iklimini ve kültürünü olumlu anlamda destekleyecek; en önemlisi çalışanların gülümsemesine ve mutlu olmasına olanak sağlayacak faaliyetleri hayata geçirmek. Bu uygulamalarımızı ödüllerle de taçlandırdık ve “Great Place to Work”ün 25 yılı aşkın süredir 53 farklı ülkede düzenlediği En iyi İşverenler araştırmasında, 2.000 üstü çalışan kategorisinde “Türkiye’nin 2016 yılındaki En İyi İşvereni” seçildik.

Sağlıklı yaşam uygulamalarımızla “Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Özel Ödülü”ne layık görülerek iki ödül birden aldık.

Dünyanın en önemli danışmanlık şirketlerinden biri olan Brandon Hall tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’nde 2016 yılında “Mutluluk Bize Yakışır” programımızla sektörde bu ödülü alan ilk firma olduk.