DeFacto’da Türkiye lojistik operasyonlarımızı kendimiz yönetiyoruz. Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı Tekirdağ Çerkezköy'de 100.000 metrekarelik arsa üzerindeki 50.000 metrekarelik kapalı alanda depo faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bu alanda tedarikçilerimizden gelen ürünlerin depo kabulleri yapılıyor, adresli stoklama metoduyla depolama ve sorter dağıtım sistemleri kullanılmaktadır. 35 milyon adetlik kapasiteye sahip Lojistik Merkezi, dört ana bölümden oluşmaktadır. Bunlar; otomatik depo, manuel depo, antrepo ve transfer ambarıdır. Türkiye’nin ilk tam otomatik hazır giyim deposu olan otomatik depomuz, 2014 yılında birinci aşamanın ve 2017'de ikinci aşamanın faaliyete geçmesiyle iki fazda kurulmuştur. Türkiye’deki dağıtım operasyonlarının %85'i ve e-ticaret sevkiyatlarının tamamı bu depodan gerçekleşmektedir.
Ayrıca yurt dışında üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları tarafından işletilen Belarus, Kazakistan, Mısır, Fas, Kuzey Irak ve Güney Irak'ta olmak üzere 6 adet dağıtım merkezi bulunmaktadır.